Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Miedziana Góra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Miedzianej Górze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Łada z silnikiem na olej napędowy, jednak część ta psuje się, co może rozwiązać płukanie filtrów FAP w laboratorium pod Miedzianą Górą. DPF-y chodzą w niewiarygodnie brudnym środowisku, a więc w samochodowym wydechu, co jest powodem, że następuje utrata właściwości części. Łada to osobowe i ciężarowe diesle, które są znane na terenie całego świata, lecz stykają się z bolączkami z katalizatorami. Klasyczną wadą, z którą męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Łada, zazwyczaj, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest zaczopowany katalizator SCR. Aby zabezpieczyć się od problemów podczas prowadzenia auta Łada, przydaje się czasami przeczyścić filtr DPF FAP, jest to udostępnione w laboratorium pod Miedzianej Góry. Samochody spod znaku Łada chlubią się dobrymi mechanizmami pracy w sferze obniżenia zawartości emitowanych gazów wydechowych. Miedziana Góra należy do centrów, które napotykają kłopot związany, z dużą ilością tlenków azotu NOx nad głowami mieszkańców Miedzianej Góry, czemu firma Łada próbuje, przeciwstawiać się, korzystając z katalizatorów. Znanej firmie Łada mogłoby nie powieść się uzyskanie spodziewanych wyników emisji gazów spalinowych, bez instalacji filtrów cząstek stałych DPF. Wyszukaj swojego mechanika samochodowego, który naprawia samochody marki Łada w Miedzianej Górze, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie. Z racji tego, że Łada, podobnie jak każda inna marka potrzebuje do nienagannego funkcjonowania działających reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami warto nadmienić, by w Miedzianej Górze zadbać o filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Miedzianej Górze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Miedzianej Górze 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Miedzianej Górze 320
Mycie katalizatora Łada w Miedzianej Górze 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Miedzianej Górze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Miedzianej Górze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Miedzianej Górze 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Miedzianej Górze 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Miedzianej Górze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Miedzianej Górze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer