Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Międzychód

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Międzychodzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Międzychód znane jest z laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z czyszczeniem katalizatorów samochodowych do samochodów z logo Łada. Słynnej korporacji Łada nie powiodłoby się uzyskanie potrzebnych górnych osiągów emisji gazów wydechowych, bez instalacji filtrów cząstek stałych FAP. Odnalezienie odpowiedniego zakładu w Międzychodzie celującego w autach osobowych Łada może przysporzyć problemów, a także jest pracochłonne. Międzychód należy do ośrodków, jakie mają problem mający związek, z zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Międzychodu, czemu znana marka Łada dąży aby, przeciwdziałać, za pomocą obecności filtrów DPF. Najczęściej podłożem zaczopowania reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, znanej firmy Łada, bywa inny defekt, na przykład: uszkodzony układ doładowania. Aby zabezpieczyć się od trudności z użytkowaniem pojazdu Łada, przydaje się okresowo przeczyścić DPF, usługa jest świadczona w warsztacie samochodowym pod Międzychodu. Często słabością, z którą męczą się osobówki wytwórcy Łada, przede wszystkim, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator samochodowy. Prócz rozrywek dla wizytujących pod Międzychodem odszukać można warsztaty samochodowe, trudniące się naprawą DPF FAP do aut osobowych Łada. Ponieważ Łada, niczym inne maszyny potrzebuje do nienagannego działania sprawnych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też zalecamy, żeby w Międzychodzie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator samochodowy. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów jak również regeneracja katalizatorów SCR dla samochodów producenta Łada, znaleźć można na stronie, jak również w pracowni w Międzychodzie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Międzychodzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Międzychodzie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Międzychodzie 320
Mycie katalizatora Łada w Międzychodzie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Międzychodzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Międzychodzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Międzychodzie 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Międzychodzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Międzychodzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Międzychodzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Międzychodzie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Międzychodzie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Międzychód Mała Wielowieś św. Jana Pawła II MID01N 52.598469/15.907410 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer