Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Międzyrzec Podlaski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Międzyrzecu Podlaskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Międzyrzec Podlaski słynie z laboratorium warsztatu trudniącego się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do aut z logo Łada. Żeby uchronić się od trudności w eksploatacji samochodu Łada, należy okazjonalnie przepalać filtr i katalizator, możliwość taka istnieje w laboratorium pod Międzyrzeca Podlaskiego. Filtry DPF stworzone są z ceramiki, jak również korpusu z metalu, z tego też powodu katalizatory samochodowe wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, rekomendujemy warsztat z Międzyrzeca Podlaskiego. Znanej firmie Łada nie byłoby możliwe zdobycie niezbędnych do spełnienia maksymalnych pułapów ilości emitowanych gazów wydechowych, bez zastosowania filtrów DPF/FAP. Mnóstwo samochodów osobowych w Międzyrzecu Podlaskim to pojazdy z silnikiem TDI mające zainstalowany DPF, który nie może obejść się bez czyszczenia. Typową bolączką, na jaką narażone są samochody osobowe i ciężarowe ze stajni Łada, zwłaszcza, gdy wykorzystywany jest silnik diesla, jest brudny katalizator samochodowy. Zazwyczaj źródłem uszkodzenia filtra FAP, korporacji Łada, trafia się inna usterka, jedną z możliwości jest: niewłaściwa praca sterownika silnika. Zdobycie maksymalnych wyników ilości produkowanych cząstek stałych, dopuszczalnych dla EURO, wymaga sprawnego filtra FAP. Gdyż Łada, równorzędnie jak inni producenci wymaga do właściwej pracy sprawnych filtrów DPF polecamy, żeby w Międzyrzecu Podlaskim wziąć pod lupę katalizator. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów SCR lub regeneracja katalizatorów SCR dla aut producenta Łada, odnaleźć można po prawej stronie, lub w warsztacie mechaniki samochodowej w Międzyrzecu Podlaskim.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Międzyrzecu Podlaskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Międzyrzecu Podlaskim 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Międzyrzecu Podlaskim 320
Mycie katalizatora Łada w Międzyrzecu Podlaskim 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Międzyrzecu Podlaskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Międzyrzecu Podlaskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Międzyrzecu Podlaskim 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Międzyrzecu Podlaskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Międzyrzecu Podlaskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Międzyrzecu Podlaskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Międzyrzecu Podlaskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Międzyrzecu Podlaskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Międzyrzec Podlaski Zarowie Nadbrzeżna MDZ02N 51.982441/22.785450 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer