Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Międzyzdroje

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Międzyzdrojach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Międzyzdrojach pojawiła się opcja odnawiania elementów katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych Łada dzięki bytności laboratorium warsztatu z Międzyzdrojów. Aby ustrzec się od trudności podczas prowadzenia samochodu Łada, należy co jakiś czas wyczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest dostępna w warsztacie samochodowym pod Międzyzdrojów. Samochody marki Łada charakteryzują się dobrymi technologiami w sferze redukowania poziomu produkcji zanieczyszczeń. Odnalezienie fachowego warsztatu samochodowego w Międzyzdrojach wyspecjalizowanego w autach osobowych Łada może dostarczyć kłopotów, i jest żmudne. Łada to osobówki, które są znane na terenie całego kraju, ale walczą ze strapieniem z filtrami FAP. Międzyzdroje należy do centrów, które napotykają kłopot powiązany, z dużą zawartością procentową smogu w przestrzeni powietrznej Międzyzdrojów, czemu słynna marka Łada usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów DPF/FAP. Oprócz atrakcji dla wizytujących w Międzyzdrojach znaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się płukaniem katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada. Zdobycie osiągów ilości emitowanych spalin, dopuszczalnych według normy EURO 4, koniecznie wymaga sprawnie pracującego filtra cząstek stałych DPF. Namierz swój zakład, który specjalizuje się w Łada w Międzyzdrojach, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony. Wykaz cen czyszczenia katalizatorów dedykowanych do Łada dla Międzyzdrojów umieściliśmy poniżej tego tekstu, można zweryfikować w tamtej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie czyszczenia filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Międzyzdrojach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Międzyzdrojach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Międzyzdrojach 320
Mycie katalizatora Łada w Międzyzdrojach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Międzyzdrojach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Międzyzdrojach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Międzyzdrojach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Międzyzdrojach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Międzyzdrojach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Międzyzdrojach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Międzyzdrojach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Międzyzdrojach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Międzyzdroje Niepodległości MIZ308 53.927792/14.448430 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer