Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Mieroszów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Mieroszowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Mieroszowie istnieje sposobność naprawy filtrów cząstek stałych FAP/DPF do aut Łada dzięki pracy warsztatu mechaniki samochodowej z Mieroszowa. Ażeby unikać utrudnień z pracą samochodu Łada, potrzeba co jakiś czas przepłukać filtr FAP, usługa jest świadczona u mechanika pod Mieroszowa. Łada to auta, jakie są uznane na terenie całego kraju, jednakże stykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Katalizatory SCR stworzone są ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowej osłony, co wywołuje, że FAP-y zapychają się sadzą i wymagają czyszczenia, zalecamy zatem firmę pod Mieroszowem. Uzyskanie wartości poziomu produkcji gazów wydechowych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 4, domaga się funkcjonującego DPF-a. DPF-y funkcjonują w wyjątkowo trudnych warunkach, a dokładnie w samochodowym wydechu, przez co następuje utrata osiągów podzespołu. Mieroszów należy do centrów, jakie biją na alarm związany, z dużą zawartością emitowanych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Mieroszowa, czemu znany producent Łada stara się, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej marki Łada cieszą się nadzwyczajnymi aparaturami w zakresie zmniejszenia poziomu emisji zanieczyszczeń. Usługi takie jak czyszczenie FAP jak też płukanie FAP dla samochodów marki Łada, odszukać można w panelu po prawej, jak też u mechanika w Mieroszowie. Odtworzenie skuteczności właściwości filtrów cząstek stałych DPF w Mieroszowie dla pojazdów producenta Łada jest łatwe, dlatego, że nowa metoda regeneracji przybyła do Mieroszowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Mieroszowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Mieroszowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Mieroszowie 320
Mycie katalizatora Łada w Mieroszowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Mieroszowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Mieroszowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Mieroszowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Mieroszowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Mieroszowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Mieroszowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mieroszowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Mieroszowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mieroszów Wiktoria Adama Mickiewicza MIS01N 50.662361/16.188040 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer