Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Mirsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Mirsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Mirsku jest sposobność regenerowania filtrów DPF do pojazdów osobowych Łada z przyczyny obecności laboratorium warsztatu samochodowego z Mirska. Mirsk jest jednym z ośrodków, które spotyka problem powiązany, z dużą ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu Mirska, czemu producent Łada stara się, przeciwdziałać, dzięki obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Wiele samochodów w Mirsku to pojazdy z silnikiem TDCI posiadające filtr cząstek stałych DPF FAP, który potrzebuje mycia. Zwykłą bolączką, z którą zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Łada, zwykle, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest brudny od sadzy filtr i katalizator. Samochody osobowe i ciężarowe marki Łada charakteryzują się dobrymi sposobami w zakresie ograniczania produkcji gazów wydechowych. Słynnej firmie Łada nie udałoby się wyprodukowanie potrzebnych górnych limitów poziomu produkcji gazów wydechowych, bez montowania katalizatorów samochodowych. Na ogół powodem przytkanego katalizatora SCR, korporacji Łada, zdarza się inne wybrakowanie, na przykład: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. DPF-y utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowego korpusu, z tego też powodu DPF-y wypełniają się sadzą i wymagają regeneracji, zalecamy zatem pracownię w Mirsku. Poprawienie kondycji części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych w Mirsku dla marki Łada jest możliwe, dlatego, że regeneracja hydrotermiczna zdołała przybyć do Mirska. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów SCR lub regeneracja katalizatorów SCR dla pojazdów Łada, zlokalizować można na naszej stronie internetowej, lub w warsztacie mechaniki samochodowej w Mirsku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Mirsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Mirsku 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Mirsku 320
Mycie katalizatora Łada w Mirsku 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Mirsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Mirsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Mirsku 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Mirsku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Mirsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Mirsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer