Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Mników

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Mnikowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP zmienia się w standard w samochodach osobowych Łada z silnikiem na olej napędowy, lecz element ten dotykają usterki, czemu podołać może naprawa filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Mnikowem. Ażeby uchronić się od trudności w użytkowaniu samochodu Łada, należy okresami przepłukać katalizator SCR, jest to dostępne w warsztatowym laboratorium pod Mnikowa. Uzyskanie maksymalnych pułapów zawartości produkowanych cząstek stałych, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga przygotowanego katalizatora. Często słabością, z którą zmagają się osobowe i ciężarowe diesle z symbolem Łada, głównie, kiedy w aucie pracuje silnik diesla, jest zapchany katalizator SCR. Łada to auta osobowe i ciężarowe, jakie są znane w całym kraju, jednak walczą z bolączkami z katalizatorami. FAP-y złożone są z ceramicznego wnętrza, oraz osłony z metalu, co wywołuje, że katalizatory samochodowe zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, rekomendujemy zatem współpracę z Mnikowem. Najczęściej powodem zatkanego FAP-a, z logo Łada, trafia się inny mankament, czego dobrym przykładem jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Znanemu producentowi Łada nie udałoby się wyprodukowanie niezbędnych do spełnienia maksymalnych wartości poziomu produkcji gazów spalinowych, bez montowania filtrów DPF/FAP. Ponieważ Łada, tak jak inne marki koniecznie potrzebuje do sprawnego funkcjonowania niezepsutych filtrów DPF dlatego też zalecamy, żeby w Mnikowie zwrócić uwagę na katalizator SCR. Wykaz cen płukania filtrów DPF od Łada dla Mnikowa wstawiono w dolnej części strony, istnieje możliwość by odszukać w tym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi regeneracji FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Mnikowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Mnikowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Mnikowie 320
Mycie katalizatora Łada w Mnikowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Mnikowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Mnikowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Mnikowie 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Mnikowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Mnikowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Mnikowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mnikowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Mnikowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mników Mników 249 MNI01G 50.060059/19.721411 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer