Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Modliborzyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Modliborzycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Łada z silnikiem napędzanym ropą, jednak urządzenie to zużywa się, w czym może pomóc czyszczenie FAP w warsztatowym laboratorium pod Modliborzycami. Często źródłem uszkodzenia filtra cząstek stałych FAP/DPF, z symbolem Łada, staje się inna wada, doskonałym przykładem jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Niemało aut w Modliborzycach to auta z silnikiem CDI posiadający zainstalowany katalizator samochodowy, który wymaga naprawy. Samochody korporacji Łada znamionują się nieprzeciętnymi możliwościami w sferze zmniejszania produkcji cząstek stałych. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się ze skomplikowanej ceramiki, a także osłony z metalu, przez co katalizatory SCR wypełniają się i wymagają naprawy, zalecamy pracownię w Modliborzycach. Katalizatory SCR działają w niezwykle brudnym środowisku pracy, a dokładnie w wydechu, co sprawia, że po czasie następuje spadek możliwości części. Łada to samochody, które są popularne na terenie całej Polski, mimo to walczą z problemami z katalizatorami SCR. Znalezienie odpowiedniego mechanika w Modliborzycach wyspecjalizowanego w samochodach Łada może przysporzyć trudności, a także jest długotrwałe. Ze względu fakt, że Łada, zupełnie jak inne pojazdy potrzebuje do nienagannej pracy nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też polecamy w Modliborzycach wziąć pod lupę katalizator samochodowy. Wybierz swój zakład, który naprawi Twój samochód marki Łada w Modliborzycach, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Modliborzycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Modliborzycach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Modliborzycach 320
Mycie katalizatora Łada w Modliborzycach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Modliborzycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Modliborzycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Modliborzycach 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Modliborzycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Modliborzycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Modliborzycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Modliborzycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Modliborzycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Modliborzyce 11 Listopada MOB01D 50.754341/22.329020 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer