Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Mostki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Mostkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Mostkach jest sposobność regeneracji filtrów DPF do samochodów osobowych Łada z powodu bytności warsztatowego laboratorium z Mostek. Katalizatory SCR wykonują pracę w niezwykle ciężkich warunkach, to jest w wydechu, w wyniku czego po czasie następuje spadek osiągów podzespołu. Generowanie maksymalnych wartości emisji spalin, zgodnych z emisji spalin EURO 4, wymaga przygotowanego katalizatora SCR. DPF-y składają się z aktywnego chemicznie wkładu, jak również osłony z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się sadzą i wymagają naprawy, zalecamy zatem współpracę z Mostkami. Aby ustrzec się od utrudnień podczas prowadzenia samochodu Łada, przydaje się co jakiś czas czyścić katalizator samochodowy, jest to udostępnione w pracowni pod Mostek. Pojazdy wytwórcy Łada cechują się doskonałymi aparaturami w zagadnieniu ograniczania produkcji zanieczyszczonych spalin. Mostki jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot w związku, z dużą zawartością procentową produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu, czemu koncern Łada dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem w Mostkach znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się regeneracją FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada. Ponieważ Łada, zupełnie jak inne pojazdy wymaga do sprawnej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych DPF polecamy w Mostkach wziąć pod lupę katalizator samochodowy. Odtworzenie możliwości właściwości filtrów cząstek stałych DPF w Mostkach dla aut marki Łada jest ogólnodostępne, albowiem technologia regeneracji wodnej zdołała dotrzeć do Mostek.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Mostkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Mostkach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Mostkach 320
Mycie katalizatora Łada w Mostkach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Mostkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Mostkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Mostkach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Mostkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Mostkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Mostkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mostkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Mostkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mostki Mostki 35 SSC01A 49.561039/20.611340 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer