Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Mroków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Mrokowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Łada z silnikiem wysokoprężnym, aczkolwiek część tę dotykają usterki, z czym pomóc może naprawa filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Mrokowem. Z reguły podłożem usterki katalizatora, ze stajni Łada, jest inne wybrakowanie, jedną z możliwości jest: uszkodzony układ doładowania. Mroków należy do ośrodków, jakie dotyka problem w związku, z dużą zawartością cząstek stałych w miejskim powietrzu Mrokowa, czemu znana firma Łada próbuje, zapobiegać, korzystając z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Osiągnięcie wyników ilości emitowanych gazów wydechowych, dozwolonych normą EURO, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie FAP-a. Zwykłą wadą, na jaką narażone są osobówki marki Łada, głównie, gdy za napęd służy silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą filtr DPF. Stajni Łada niemożliwe byłoby zdobycie żądanych przez normy maksymalnych wartości poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Prócz atrakcji dla turystów pod Mrokowem zlokalizować można pracownie, zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych Łada. Cały szereg pojazdów w Mrokowie to pojazdy z turbosprężarką wyposażone w katalizator, który nie może obejść się bez oczyszczania. Ze względu fakt, że Łada, zupełnie jak inne samochody koniecznie potrzebuje do nienagannego funkcjonowania działających katalizatorów samochodowych dlatego też polecamy w Mrokowie wziąć pod lupę katalizator samochodowy. Tabela cennika odnawiania katalizatorów z Łada dla Mrokowa ulokowaliśmy niżej, istnieje możliwość by sprawdzić na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi płukania DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Mrokowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Mrokowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Mrokowie 320
Mycie katalizatora Łada w Mrokowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Mrokowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Mrokowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Mrokowie 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Mrokowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Mrokowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Mrokowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mrokowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Mrokowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mroków Marii Świątkiewicz MRO01A 52.056629/20.853559 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer