Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Muszyna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Muszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standard w samochodach Łada z silnikiem na olej napędowy, jednak urządzenie to zużywa się, w czym może pomóc płukanie filtrów FAP w warsztacie pod Muszyną. Cały szereg samochodów osobowych w Muszynie to pojazdy z silnikiem CRD wyposażone w katalizator, który dopomina się płukania. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Muszyną zlokalizować można laboratoria warsztatowe, trudniące się czyszczeniem DPF do samochodów osobowych Łada. Stajni Łada nie byłoby możliwe zachowanie spodziewanych osiągów zawartości emitowanych spalin, bez instalacji filtrów cząstek stałych DPF. Filtry FAP utworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowej osłony, co sprawia, że FAP-y zaczopowują się sadzą i wymagają regeneracji, zachwalamy tym samym warsztat w Muszynie. Ażeby uniknąć przykrości z pracą pojazdu Łada, należy okresowo przepalać FAP, jest to udostępnione w warsztacie mechaniki samochodowej pod Muszyny. Wyszukanie kompetentnego mechanika samochodowego w Muszynie wyprofilowanego w autach Łada może przysporzyć problemów, i jest długotrwałe. Łada to auta, które cieszą się uznaniem w całym kraju, mimo to borykają się z problemami z katalizatorami. Znajdź mechanika, który specjalizuje się w Łada w Muszynie, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej kolumnie naszej strony. Odnowienie niezawodności elementów filtrów DPF w Muszynie dla pojazdów producenta Łada jest łatwe, dlatego, że regeneracja metodą wodną zdołała dotrzeć do Muszyny.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Muszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Muszynie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Muszynie 320
Mycie katalizatora Łada w Muszynie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Muszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Muszynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Muszynie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Muszynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Muszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Muszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer