Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Narol

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Narolu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Narol chlubi się obecnością laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się czyszczeniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów osobowych firmy Łada. Narol należy do miast, które dotyka problem powiązany, z zawartością produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu znana firma Łada stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą katalizatorów. Ażeby uchronić się przed dużą ilością utrudnień z użytkowaniem samochodu Łada, potrzeba czasami przedmuchać filtr i katalizator, usługa jest świadczona w warsztatowym laboratorium pod Narola. Łada to auta, jakie są słynne w całym kraju, mimo to stykają się z bolączkami z katalizatorami SCR. Generowanie wyników zawartości produkowanych cząstek stałych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 6, potrzebuje działającego filtra cząstek stałych DPF. Standardową słabością, z którą biedzą się pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Łada, w większości wypadków, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany katalizator samochodowy. Prócz niespodzianek turystycznych w Narolu zlokalizować można laboratoria, zajmujące się płukaniem DPF FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Łada. Diesle spod znaku Łada szczycą się wyjątkowymi rozwiązaniami technologicznymi w kwestii obniżenia zawartości emitowanych gazów spalinowych. Cennik regeneracji filtrów cząstek stałych od Łada dla Narola zamieszczono w dolnej części strony, nie ma przeszkód, by porównać w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie regeneracji DPF FAP. Gdyż Łada, zupełnie jak inne pojazdy domaga się do właściwego działania sprawnych filtrów DPF warto nadmienić, by w Narolu wziąć pod lupę katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Narolu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Narolu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Narolu 320
Mycie katalizatora Łada w Narolu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Narolu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Narolu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Narolu 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Narolu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Narolu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Narolu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer