Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Niechcice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Niechcicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Niechcice chlubi się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z regenerowaniem filtrów i katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych spod znaku Łada. Filtry DPF trudnią się pracą w nadzwyczaj zanieczyszczonym środowisku, a konkretnie w samochodowym wydechu, przez co po czasie następuje spadek wyników urządzenia. Łada to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są uznane na terenie całego kraju, jednak biedzą się z bolączkami z katalizatorami SCR. Dobranie fachowego zakładu mechaniki samochodowej w Niechcicach specjalizującego się w autach Łada może dostarczyć kłopotów, jak również jest czasochłonne. Często usterką, z jaką zmagają się osobowe i ciężarowe diesle marki Łada, przede wszystkim, gdy za napęd służy silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr i katalizator. Odzyskanie limitów produkcji gazów spalinowych, dozwolonych przez emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga sprawnego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Zazwyczaj podłożem zatkanego DPF-a, korporacji Łada, jest inna wada, czego przykładem może być: niewłaściwa praca sterownika silnika. Katalizatory samochodowe utworzone są z ceramicznego wkładu, oraz osłony z metalu, co sprawia, że filtry FAP zaczopowują się i wymagają czyszczenia, polecamy usługi z Niechcic. Ze względu fakt, że Łada, niczym inne maszyny koniecznie potrzebuje do nienagannej pracy nieuszkodzonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też zalecamy w Niechcicach zwrócić uwagę na DPF. Usługi, między innymi naprawa filtrów cząstek stałych albo regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut marki Łada, zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, albo u mechanika w Niechcicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Niechcicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Niechcicach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Niechcicach 320
Mycie katalizatora Łada w Niechcicach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Niechcicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Niechcicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Niechcicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Niechcicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Niechcicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Niechcicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Niechcicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Niechcicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Niechcice Częstochowska NCC01N 51.269310/19.585480 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer