Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Nowa Dęba

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Nowej Dębie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Nowa Dęba słynne jest z powodu laboratorium warsztatu zajmującego się naprawianiem katalizatorów do samochodów osobowych korporacji Łada. Łada to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są popularne na całym świecie, lecz biedzą się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Filtry cząstek stałych trudnią się pracą w nieprzeciętnie zanieczyszczonym środowisku pracy, czyli za kolektorem spalin, co sprawia, że po czasie następuje spadek wyników podzespołu. FAP-y stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory samochodowe wypełniają się i potrzebna jest naprawa, zalecamy warsztat w Nowej Dębie. Słynnej marce Łada niemożliwe byłoby utrzymanie oczekiwanych górnych osiągów ilości produkowanych gazów wydechowych, bez instalacji filtrów cząstek stałych DPF. Nowa Dęba jest jednym z centrów, jakie biją na alarm powiązany, z dużą ilością produkowanych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Nowej Dęby, czemu koncern Łada próbuje, przeciwdziałać, z pomocą filtrów FAP. Żeby unikać utrudnień w użytkowaniu diesla Łada, przydaje się od czasu do czasu wyczyścić katalizator, możliwość taka istnieje w pracowni pod Nowej Dęby. Nierzadko źródłem zatkanego filtra DPF/FAP, wytwórcy Łada, staje się inna wada, czego przykładem może być: uszkodzona turbosprężarka. Ze względu fakt, że Łada, zupełnie jak inne samochody potrzebuje do poprawnego działania nieuszkodzonych katalizatorów zalecamy, żeby w Nowej Dębie zadbać o filtr FAP. Ulepszenie wydolności właściwości filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Nowej Dębie dla marki Łada jest możliwe do osiągnięcia, ponieważ technologia regeneracji wodnej zdołała trafić do Nowej Dęby.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Nowej Dębie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Nowej Dębie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Nowej Dębie 320
Mycie katalizatora Łada w Nowej Dębie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Nowej Dębie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Nowej Dębie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Nowej Dębie 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Nowej Dębie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Nowej Dębie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Nowej Dębie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nowej Dębie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Nowej Dębie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowa Dęba Dęba-Osiedle Jasna NOD01N 50.414261/21.754869 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer