Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Nowa Słupia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Nowej Słupi

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Nowej Słupi jest sposobność regenerowania filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada dzięki funkcjonowania warsztatowego laboratorium z Nowej Słupi. Żeby uchronić się przed dużą ilością kłopotów podczas prowadzenia pojazdu Łada, potrzeba co pewien czas przepłukać DPF, jest to dostępne w warsztacie samochodowym pod Nowej Słupi. Korporacji Łada nie udało się generowanie potrzebnych wartości ilości emitowanych cząstek stałych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych. Filtry FAP składają się z aktywnego chemicznie wkładu, a także korpusu z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, rekomendujemy zatem warsztat w Nowej Słupi. Odzyskanie górnych pułapów poziomu produkcji spalin, dopuszczonych normą emisji spalin, koniecznie wymaga sprawnego DPF-a. Łada to osobówki, które są znane w całym kraju, jednak walczą ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Nowa Słupia jest jednym z ośrodków, jakie biją na alarm w związku, z dużym odsetkiem tlenków azotu NOx w miejskim powietrzu Nowej Słupi, czemu firma Łada stara się, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem katalizatorów. Osobówki marki Łada cieszą się bardzo dobrymi metodami w zagadnieniu ograniczania produkcji gazów spalinowych. Taryfikator usług oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP/DPF z Łada dla Nowej Słupi znajduje się w części strony poniżej, istnieje możliwość by znaleźć w tym cenniku, ceny za przeprowadzenie czyszczenia FAP. Dlatego że Łada, równorzędnie jak inne pojazdy domaga się do sprawnego działania sprawnych filtrów DPF/FAP dlatego też warto nadmienić, by w Nowej Słupi zwrócić uwagę na katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Nowej Słupi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Nowej Słupi 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Nowej Słupi 320
Mycie katalizatora Łada w Nowej Słupi 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Nowej Słupi 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Nowej Słupi 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Nowej Słupi 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Nowej Słupi 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Nowej Słupi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Nowej Słupi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nowej Słupi z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Nowej Słupi wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowa Słupia Ogrodowa NSL01A 50.864769/21.088289 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer