Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Nowe Skalmierzyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Nowych Skalmierzycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Nowych Skalmierzycach pojawiła się możliwość oczyszczania filtrów DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Łada dzięki pracy laboratorium warsztatu samochodowego z Nowych Skalmierzyc. Zwykłą bolączką, z jaką męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy Łada, przede wszystkim, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zaczopowany DPF. Zdobycie maksymalnych pułapów emisji zanieczyszczeń, dozwolonych przez normę EURO, koniecznie wymaga pracującego poprawnie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Duża część samochodów osobowych w Nowych Skalmierzycach to auta z silnikiem CRDi posiadające filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez mycia. Aby zabezpieczyć się od problemów z pracą auta Łada, trzeba od czasu do czasu przedmuchać filtr DPF FAP, usługa jest świadczona w warsztacie pod Nowych Skalmierzyc. Odnalezienie wykwalifikowanego warsztatu samochodowego w Nowych Skalmierzycach celującego w pojazdach osobowych Łada może przysporzyć problemów, i jest pracochłonne. Katalizatory operują w nieprzeciętnie brudnym środowisku pracy, czyli w układzie wydechowym, co jest powodem, że po czasie następuje spadek wyników podzespołu. Pojazdy korporacji Łada mogą się poszczycić wyjątkowymi mechanizmami pracy w zakresie zmniejszania poziomu produkcji zanieczyszczeń. Ponieważ Łada, równorzędnie jak inne auta wymaga do właściwego działania niezepsutych filtrów DPF/FAP dlatego też warto wspomnieć, by w Nowych Skalmierzycach zaopiekować się elementem, jakim jest filtr DPF. Lista cen odnawiania elementów filtrów cząstek stałych z samochodów Łada dla Nowych Skalmierzyc umieściliśmy w części strony poniżej, powinno być można sprawdzić w tamtej tabeli, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi naprawy DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Nowych Skalmierzycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Nowych Skalmierzycach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Nowych Skalmierzycach 320
Mycie katalizatora Łada w Nowych Skalmierzycach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Nowych Skalmierzycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Nowych Skalmierzycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Nowych Skalmierzycach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Nowych Skalmierzycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Nowych Skalmierzycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Nowych Skalmierzycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer