Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Nowogrodziec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Nowogrodźcowi

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Nowogrodźcowi wystąpiła opcja odnawiania elementów filtrów DPF do aut osobowych i ciężarowych Łada z przyczyny pracy pracowni warsztatu z Nowogrodźca. Auta firmy Łada szczycą się pierwszorzędnymi sposobami w zakresie redukowania zawartości produkowanych spalin. Wiele samochodów osobowych w Nowogrodźcowi to samochody użytkowe wyposażone w filtr cząstek stałych, który musi się oddawać do regenerowania. Osiągnięcie górnych limitów produkcji cząstek stałych, zgodnych z EURO 4, wymaga działającego sprawnie katalizatora samochodowego. Nowogrodziec należy do ośrodków, które napotykają kłopot związany, z dużą ilością szkodliwych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu znana firma Łada próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów DPF. Nagminnie przyczyną usterki filtra cząstek stałych FAP/DPF, marki Łada, bywa inna wada, jeden z nich to: uszkodzony układ zasilania silnika. Główną niedoskonałością, z jaką męczą się pojazdy z symbolem Łada, przede wszystkim, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych DPF FAP. Aby zabezpieczyć się od przykrości w użytkowaniu pojazdu Łada, potrzeba co jakiś czas przeczyścić katalizator samochodowy, jest to udostępnione w pracowni warsztatu pod Nowogrodźca. Lista cennika regenerowania filtrów DPF/FAP od Łada dla Nowogrodźca zamieszczono niżej, trzeba porównać w tamtej tabeli, jaka jest cena za świadczone usługi płukania katalizatorów SCR. Ze względu fakt, że Łada, równorzędnie jak inne marki potrzebuje do nienagannego działania kompletnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF warto nadmienić, by w Nowogrodźcowi wziąć pod lupę filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Nowogrodźcowi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Nowogrodźcowi 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Nowogrodźcowi 320
Mycie katalizatora Łada w Nowogrodźcowi 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Nowogrodźcowi 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Nowogrodźcowi 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Nowogrodźcowi 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Nowogrodźcowi 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Nowogrodźcowi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Nowogrodźcowi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nowogrodźcowi z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Nowogrodźcowi wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowogrodziec Radosław Lubańska NOO01D 51.195869/15.393320 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer