Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Nowy Staw

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Nowym Stawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Nowym Stawie wystąpiła sposobność czyszczenia katalizatorów do aut osobowych Łada z przyczyny bytności warsztatu samochodowego z Nowego Stawu. By zabezpieczyć się od komplikacji w użytkowaniu auta Łada, przydaje się co pewien czas przedmuchać katalizator SCR, jest to możliwe w laboratorium pod Nowego Stawu. Nowy Staw należy do miast, które napotykają kłopot powiązany, z dużą ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Nowego Stawu, czemu znana firma Łada usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów DPF. Łada to osobówki, które są popularne w całym kraju, lecz walczą ze strapieniem z katalizatorami SCR. FAP-y wykonują pracę w niewiarygodnie trudnym środowisku, czyli w rurze wydechowej, przez co dochodzi do utraty możliwości części. Wiele aut w Nowym Stawie to samochody z silnikiem diesla posiadające wbudowany filtr cząstek stałych, który dopomina się regeneracji. Katalizatory SCR stworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowego korpusu, przez co filtry cząstek stałych wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy zatem warsztat w Nowym Stawie. Odszukanie fachowego warsztatu w Nowym Stawie przodującego w samochodach Łada może być niełatwe, a także jest mozolne. Lista cennika oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP/DPF dedykowanych do Łada dla Nowego Stawu ulokowaliśmy niżej, istnieje możliwość by porównać na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie czyszczenia filtrów cząstek stałych. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów SCR jak też regeneracja DPF dla marki Łada, można znaleźć w panelu po prawej, jak też w warsztacie w Nowym Stawie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Nowym Stawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Nowym Stawie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Nowym Stawie 320
Mycie katalizatora Łada w Nowym Stawie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Nowym Stawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Nowym Stawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Nowym Stawie 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Nowym Stawie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Nowym Stawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Nowym Stawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nowym Stawie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Nowym Stawie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowy Staw Sportowa NOS01N 54.135368/19.015100 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer