Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Odolanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Odolanowem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Łada z silnikiem diesla, lecz moduł ten zużywa się, co rozwiązać może mycie filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Odolanowem. Zwykłą bolączką, z którą biedzą się pojazdy marki Łada, w większości wypadków, posiadające silnik wysokoprężny, jest zabrudzony filtr i katalizator. FAP-y zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowej osłony, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy współpracę z Odolanowem. Sporo aut w Odolanowem to auta z silnikiem MultiJet posiadające zamontowany filtr cząstek stałych, który dopomina się regenerowania. Ażeby unikać komplikacji w użytkowaniu samochodu Łada, trzeba czasem czyścić filtr i katalizator, usługa jest świadczona u mechanika pod Odolanowa. Łada to auta, które są popularne w całym kraju, ale biedzą się z bolączkami z filtrami DPF. Samochody firmy Łada mogą się pochwalić nieprzeciętnymi mechanizmami pracy w temacie ograniczania produkcji spalin. Odolanów jest jednym z centrów, jakie mają problem mający związek, z dużą zawartością procentową zanieczyszczeń w atmosferze, czemu znany koncern Łada usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności katalizatorów samochodowych. Dlatego że Łada, niczym inne auta domaga się do właściwego funkcjonowania sprawnych filtrów DPF/FAP warto wspomnieć, by w Odolanowem przyjrzeć się jaki stan ma nasz FAP. Dobierz mechanika, który pomoże z Łada w Odolanowem, dzięki naszej wyszukiwarce na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Odolanowem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Odolanowem 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Odolanowem 320
Mycie katalizatora Łada w Odolanowem 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Odolanowem 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Odolanowem 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Odolanowem 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Odolanowem 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Odolanowem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Odolanowem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Odolanowem z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Odolanowem wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Odolanów Opłotki Bartosza POP-ODL1 51.574268/17.670950 Wyszukaj
Odolanów Opłotki Krotoszyńska ODL01N 51.576729/17.672131 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer