Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Ogrodzieniec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Ogrodzieńcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Ogrodzieniec odznacza się obecnością warsztatu samochodowego trudniącego się czyszczeniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych korporacji Łada. Żeby uchronić się od utrudnień w pracy samochodu Łada, trzeba niekiedy wyczyścić katalizator SCR, jest to możliwe w warsztacie pod Ogrodzieńca. Niemało samochodów w Ogrodzieńcu to pojazdy z silnikiem diesla posiadające katalizator samochodowy, który wymaga czyszczenia. Diesle wytwórcy Łada mogą się pochwalić bardzo dobrymi narzędziami w temacie spadku poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin. Ogrodzieniec jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem emitowanych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Ogrodzieńca, czemu firma Łada dąży aby, przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów DPF. Łada to samochody, jakie są uznane na terenie całego kraju, jednakże walczą z trudnościami z filtrami cząstek stałych. Zdobycie maksymalnych pułapów ilości emitowanych gazów spalinowych, zgodnych z emisji spalin, domaga się pracującego poprawnie DPF-a. Oprócz rozrywek dla wizytujących pod Ogrodzieńcem odszukać można laboratoria, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do aut Łada. Serwis takich usług jak czyszczenie DPF albo regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut Łada, można odszukać na naszej stronie internetowej, albo w warsztacie samochodowym w Ogrodzieńcu. Tabela z cenami oczyszczania filtrów DPF/FAP pochodzących z Łada dla Ogrodzieńca wstawiono w dolnej części strony, istnieje możliwość by porównać na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie regeneracji DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Ogrodzieńcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Ogrodzieńcu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Ogrodzieńcu 320
Mycie katalizatora Łada w Ogrodzieńcu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Ogrodzieńcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Ogrodzieńcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Ogrodzieńcu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Ogrodzieńcu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Ogrodzieńcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Ogrodzieńcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ogrodzieńcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Ogrodzieńcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ogrodzieniec Plac Wolności OGR01A 50.449100/19.518419 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer