Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Opacz-Kolonia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Opaczy-Kolonii

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach Łada z silnikiem diesla, pomimo że moduł ten zużywa się, w czym może pomóc mycie katalizatorów w warsztacie mechaniki samochodowej pod Opaczą-Kolonią. Opacz-Kolonia jest jednym z ośrodków, jakie mają problem w związku, z dużym odsetkiem emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny koncern Łada dąży aby, przeciwdziałać, za pomocą filtrów FAP. Oprócz niespodzianek turystycznych pod Opaczą-Kolonią odnaleźć można zakłady, trudniące się regeneracją katalizatorów SCR do aut osobowych Łada. Samochody firmy Łada mogą się poszczycić nieprzeciętnymi możliwościami w sferze obniżenia produkcji zanieczyszczeń. Generowanie wyników ilości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych dla EURO 4, domaga się przygotowanego filtra DPF. Ażeby ustrzec się od komplikacji w użytkowaniu samochodu Łada, trzeba okresowo czyścić filtr FAP, możliwość taka istnieje w warsztacie mechaniki samochodowej pod Opaczy-Kolonii. Najczęściej źródłem usterki filtra cząstek stałych FAP, znanej marki Łada, trafia się inne wybrakowanie, za przykład może posłużyć: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Łada to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się sławą na terenie całego kraju, mimo to borykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Ponieważ Łada, tak jak inne marki koniecznie potrzebuje do nienagannego funkcjonowania nienaruszonych filtrów DPF/FAP zalecamy, żeby w Opaczy-Kolonii wziąć pod lupę filtr DPF FAP. Odnajdź swój warsztat, który naprawi Twój samochód marki Łada w Opaczy-Kolonii, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Opaczy-Kolonii

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Opaczy-Kolonii 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Opaczy-Kolonii 320
Mycie katalizatora Łada w Opaczy-Kolonii 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Opaczy-Kolonii 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Opaczy-Kolonii 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Opaczy-Kolonii 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Opaczy-Kolonii 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Opaczy-Kolonii 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Opaczy-Kolonii

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Opaczy-Kolonii z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Opaczy-Kolonii wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Opacz-Kolonia Czechowice Generała Kazimierza Sosnkowskiego WAW995 52.183460/20.892660 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer