Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Osie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Osiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Osie cieszy się sławą z powodu warsztatu mechaniki samochodowej posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności filtrów FAP do aut osobowych i ciężarowych znanego koncernu Łada. Osobówki spod znaku Łada charakteryzują się znakomitymi aparaturami w zakresie ograniczenia ilości produkowanych gazów spalinowych. Łada to osobówki, które cieszą się sławą na całym świecie, lecz zmagają się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Zazwyczaj bolączką, z jaką zmagają się diesle z logo Łada, przede wszystkim, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zabrudzony filtr DPF. Katalizatory SCR stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowej osłony, z tego też powodu filtry FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, rekomendujemy pracownię w Osiu. Nierzadko przyczyną przytkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, z symbolem Łada, bywa inny problem, czego przykładem może być: niewłaściwy stan turbosprężarki. Osie należy do centrów, które mają kłopot mający związek, z zawartością produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna marka Łada usiłuje, przeciwdziałać, za pomocą obecności katalizatorów. Dobór specjalistycznego zakładu w Osiu przodującego w pojazdach osobowych Łada może być nieproste, oraz jest długotrwałe. Lista cen odnawiania elementów filtrów cząstek stałych dla Łada dla Osia wstawiono w poniższej sekcji, należy porównać na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi regeneracji filtrów cząstek stałych. Usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR oraz regeneracja filtrów cząstek stałych dla pojazdów Łada, wyszukać można na stronie, oraz u mechanika w Osiu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Osiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Osiu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Osiu 320
Mycie katalizatora Łada w Osiu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Osiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Osiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Osiu 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Osiu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Osiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Osiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Osiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Osiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Osie Dworcowa OSI01N 53.594688/18.347570 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer