Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Osiek nad Notecią

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Osieku nad Notecią

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Osiek nad Notecią wyróżnia się z powodu laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się odnawianiem elementów katalizatorów SCR do pojazdów firmy Łada. Znalezienie profesjonalnego warsztatu samochodowego w Osieku nad Notecią specjalizującego się w autach osobowych Łada może przysporzyć trudności, jak również jest czasochłonne. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej marki Łada szczycą się znakomitymi możliwościami w sprawie zredukowania ilości emitowanych spalin. Łada to auta, które są popularne w całej Europie i nie tylko, ale walczą z trudnościami z filtrami FAP. Osiek nad Notecią należy do miast, jakie napotykają problem związany, z dużym odsetkiem zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu koncern Łada usiłuje, zapobiegać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP. Stajni Łada nie powiodło się uzyskanie niezbędnych maksymalnych wyników ilości emitowanych zanieczyszczeń, bez wykorzystania katalizatorów. Aby zabezpieczyć się od problemów w pracy diesla Łada, wypada okresowo czyścić filtr FAP, usługa jest świadczona w warsztacie samochodowym pod Osieka nad Notecią. Katalizatory pracują w nadzwyczaj zanieczyszczonym środowisku pracy, czyli za kolektorem spalin, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty wyników urządzenia. Z racji tego, że Łada, zupełnie jak inne pojazdy koniecznie potrzebuje do właściwego funkcjonowania nienaruszonych filtrów DPF dlatego też polecamy, żeby w Osieku nad Notecią zadbać o filtr FAP. Usługi takie jak naprawa DPF i regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut producenta Łada, zlokalizować można po prawej stronie, i w pracowni w Osieku nad Notecią.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Osieku nad Notecią

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Osieku nad Notecią 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Osieku nad Notecią 320
Mycie katalizatora Łada w Osieku nad Notecią 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Osieku nad Notecią 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Osieku nad Notecią 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Osieku nad Notecią 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Osieku nad Notecią 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Osieku nad Notecią 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Osieku nad Notecią

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Osieku nad Notecią z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Osieku nad Notecią wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Osiek nad Notecią Bohaterów ONN01A 53.118172/17.288130 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer