Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Otyń

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Otyniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Otyń znane jest z warsztatowego laboratorium zajmującego się płukaniem katalizatorów SCR do aut osobowych spod skrzydeł Łada. Cały szereg pojazdów w Otyniu to samochody z silnikiem CDTi mające zamontowany filtr FAP, który musi się oddawać do regenerowania. Producentowi Łada nie powiodłoby się zdobycie niezbędnych do zrealizowania maksymalnych wyników poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, bez montowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Diesle ze stajni Łada charakteryzują się nadzwyczajnymi rozwiązaniami technologicznymi w kwestii obniżenia emisji zanieczyszczeń. Katalizatory samochodowe stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz osłony z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się sadzą i potrzebna jest regeneracja, zalecamy warsztat w Otyniu. Filtry DPF FAP trudnią się pracą w nieprzeciętnie skomplikowanych warunkach pracy, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty właściwości części. Ażeby ustrzec się od komplikacji przy prowadzeniu pojazdu Łada, wypada co pewien czas przepalać filtr i katalizator, możliwość taka istnieje w laboratorium pod Otynia. Często bolączką, z jaką biedzą się samochody spod skrzydeł Łada, głównie, posiadające silnik diesla, jest zapchany DPF. Poprawienie skuteczności właściwości filtrów cząstek stałych w Otyniu dla samochodów producenta Łada jest możliwe, gdyż regeneracja wodno-chemiczna dotarła do Otynia. Serwis takich usług jak naprawa DPF jak również płukanie FAP dla aut producenta Łada, wyszukać można po prawej stronie, jak również w warsztacie w Otyniu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Otyniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Otyniu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Otyniu 320
Mycie katalizatora Łada w Otyniu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Otyniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Otyniu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Otyniu 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Otyniu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Otyniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Otyniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Otyniu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Otyniu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Otyń Bolesława Chrobrego OTY01A 51.844799/15.710760 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer