Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Parcele

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Parcelach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Parcelach wystąpiła szansa płukania katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych Łada z przyczyny pracy pracowni warsztatu z Parcel. Łada to diesle, jakie są słynne na terenie całego świata, niemniej jednak stykają się z trudnościami z filtrami DPF. Filtry DPF FAP zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, a także metalowej osłony, przez co filtry FAP zapychają się sadzą i konieczne jest czyszczenie, polecamy współpracę z Parcelami. Zdobycie wyników poziomu emisji spalin, dozwolonych przez normę EURO, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych FAP. Parcele należy do ośrodków, które dotyka problem bezpośrednio związany, z dużym procentem szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna marka Łada stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Zazwyczaj słabością, z którą borykają się pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Łada, w większości wypadków, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany filtr DPF FAP. Znalezienie specjalistycznego warsztatu samochodowego w Parcelach celującego w autach osobowych Łada może przysporzyć problemów, oraz jest długotrwałe. Znanej firmie Łada nie powiodło się generowanie spodziewanych maksymalnych pułapów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez montowania filtrów DPF. Lista cennika odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF pochodzących z Łada dla Parcel ulokowano w dolnej części strony, należy wyszukać na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie czyszczenia DPF. Z racji tego, że Łada, równorzędnie jak inne auta wymaga do nienagannego działania działających filtrów DPF zalecamy w Parcelach zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Parcelach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Parcelach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Parcelach 320
Mycie katalizatora Łada w Parcelach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Parcelach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Parcelach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Parcelach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Parcelach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Parcelach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Parcelach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer