Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Parzęczew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Parzęczewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Parzęczewie znajduje się opcja naprawy filtrów FAP do aut osobowych Łada z przyczyny obecności laboratorium warsztatu samochodowego z Parzęczewa. Diesle z symbolem Łada cieszą się wybitnymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie ograniczenia ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Mnóstwo pojazdów w Parzęczewie to pojazdy z silnikiem wysokoprężnym mające zainstalowany filtr i katalizator, który dopomina się mycia. Parzęczew jest jednym z miast, które mają problem bezpośrednio związany, z dużym procentem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu firma Łada usiłuje, zapobiegać, dzięki obecności filtrów DPF/FAP. Firmie Łada nie byłoby możliwe utrzymanie potrzebnych do spełnienia górnych osiągów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania filtrów cząstek stałych DPF. Aby uniknąć trudności z pracą diesla Łada, należy co jakiś czas przepłukać filtr i katalizator, udostępniono taką usługę w pracowni warsztatu pod Parzęczewa. Zwykle sprawcą usterki katalizatora SCR, ze stajni Łada, staje się inne uszkodzenie, czego przykładem może być: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Klasyczną bolączką, z jaką męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Łada, zazwyczaj, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest brudny filtr cząstek stałych. Dlatego że Łada, tak jak inne pojazdy koniecznie potrzebuje do poprawnego działania sprawnych filtrów FAP warto nadmienić, by w Parzęczewie wziąć pod skrzydła filtr DPF FAP. Lista cennika oczyszczania filtrów cząstek stałych DPF dedykowanych do Łada dla Parzęczewa można znaleźć poniżej, należy porównać na tamtej liście, ile trzeba zapłacić za usługi naprawy FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Parzęczewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Parzęczewie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Parzęczewie 320
Mycie katalizatora Łada w Parzęczewie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Parzęczewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Parzęczewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Parzęczewie 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Parzęczewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Parzęczewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Parzęczewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Parzęczewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Parzęczewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Parzęczew Południowa PAR01F 51.944328/19.204470 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer