Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Piaski Wielkopolskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Piaskach Wielkopolskich

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Piaskach Wielkopolskich pojawiła się szansa czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP do samochodów Łada dzięki działalności laboratorium warsztatu z Piasków Wielkopolskich. Słynnej firmie Łada mogłoby nie powieść się utrzymanie potrzebnych wyników produkcji zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych. By unikać utrudnień w eksploatacji samochodu Łada, potrzeba co pewien czas przepłukać DPF, usługa jest świadczona w warsztacie mechaniki samochodowej pod Piasków Wielkopolskich. Uzyskanie górnych osiągów poziomu produkcji zanieczyszczeń, dozwolonych normą EURO 4, domaga się sprawnego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Cały szereg pojazdów w Piaskach Wielkopolskich to pojazdy z silnikiem HDI posiadające filtr FAP, który potrzebuje regenerowania. Piaski Wielkopolskie jest jednym z centrów, które spotyka problem bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu znany koncern Łada stara się, przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Bardzo często sprawcą uszkodzenia filtra cząstek stałych FAP/DPF, ze stajni Łada, zdarza się inna wada, na przykład: uszkodzona turbosprężarka. Katalizatory SCR utworzone są z ceramiki, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu katalizatory SCR wypełniają się i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy zatem usługi z Piasków Wielkopolskich. Wykonywanie usług takich jak naprawa FAP jak też płukanie DPF FAP dla pojazdów marki Łada, można odszukać po prawej stronie, jak też w laboratorium w Piaskach Wielkopolskich. Znajdź mechanika, który poradzi sobie z Twoim Łada w Piaskach Wielkopolskich, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Piaskach Wielkopolskich

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Piaskach Wielkopolskich 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Piaskach Wielkopolskich 320
Mycie katalizatora Łada w Piaskach Wielkopolskich 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Piaskach Wielkopolskich 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Piaskach Wielkopolskich 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Piaskach Wielkopolskich 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Piaskach Wielkopolskich 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Piaskach Wielkopolskich 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Piaskach Wielkopolskich

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Piaskach Wielkopolskich z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Piaskach Wielkopolskich wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Piaski Wielkopolskie Gostyńska PAI01G 51.884010/17.067450 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer