Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Piecki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Pieckach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Łada z silnikiem wysokoprężnym, lecz urządzenie to zużywa się, z czym poradzić może sobie mycie katalizatorów w warsztacie mechaniki samochodowej pod Pieckami. Niemało samochodów osobowych w Pieckach to auta z silnikiem CRDi mające zamontowany filtr cząstek stałych, który nie może obejść się bez regenerowania. Osobowe i ciężarowe diesle firmy Łada chlubią się pierwszorzędnymi sposobami w kwestii obniżania zawartości emitowanych gazów wydechowych. FAP-y chodzą w nadzwyczaj obciążonym środowisku, a więc w samochodowym wydechu, co sprawia, że następuje utrata możliwości urządzenia. Producentowi Łada nie udało się wytwarzanie koniecznych do spełnienia górnych limitów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania katalizatorów samochodowych. Filtry DPF stworzone są z ceramicznego wnętrza, a także metalowego korpusu, przez co katalizatory zaczopowują się sadzą i konieczna jest regeneracja, zalecamy zatem usługi z Piecków. Zdobycie maksymalnych wyników ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, zgodnych z EURO 6, potrzebuje przygotowanego filtra cząstek stałych. Klasyczną wadą, na jaką narażone są auta znanej marki Łada, zwłaszcza, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest brudny filtr cząstek stałych DPF FAP. Ze względu fakt, że Łada, równorzędnie jak inne maszyny koniecznie wymaga do nienagannej pracy działających filtrów FAP dlatego też polecamy, żeby w Pieckach wziąć pod skrzydła filtr cząstek stałych. Tabela z cenami oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP/DPF z samochodów Łada dla Piecków znajduje się na dole, należy wyszukać na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi regeneracji FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Pieckach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Pieckach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Pieckach 320
Mycie katalizatora Łada w Pieckach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Pieckach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Pieckach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Pieckach 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Pieckach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Pieckach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Pieckach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pieckach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Pieckach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Piecki Zwycięstwa PIC01A 53.750912/21.340910 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer