Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Pieńsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Pieńsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Pieńsk wyróżnia się z powodu mechanika posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z odnawianiem elementów filtrów do aut znanej firmy Łada. Często bolączką, z jaką zmagają się osobówki korporacji Łada, głównie, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr i katalizator. Zachowanie górnych osiągów produkcji zanieczyszczonych spalin, identycznych z normą emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga sprawnie pracującego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Łada to auta osobowe i ciężarowe, jakie są popularne w całym kraju, mimo to stykają się z problemami z filtrami DPF. Pieńsk należy do ośrodków, jakie biją na alarm mający związek, z dużą zawartością procentową cząstek stałych nad głowami mieszkańców Pieńska, czemu słynna firma Łada stara się, zapobiegać, za pomocą obecności filtrów FAP. Znanej firmie Łada nie byłoby możliwe zdobycie wymaganych do spełnienia maksymalnych wartości produkcji gazów wydechowych, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP. Z reguły przyczyną zdławionego filtra cząstek stałych DPF, marki Łada, staje się inny problem, dla przykładu: zepsuty wtryskiwacz. Katalizatory działają w niewiarygodnie zanieczyszczonym środowisku pracy, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że po czasie następuje spadek możliwości części. Wykonywanie usług takich jak naprawa filtrów cząstek stałych a także regeneracja FAP dla marki Łada, odszukać można na naszej stronie internetowej, a także w warsztacie w Pieńsku. Tabela z cenami regeneracji filtrów DPF dedykowanych do Łada dla Pieńska zamieściliśmy pod zdjęciem, da się sprawdzić w tej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi czyszczenia filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Pieńsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Pieńsku 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Pieńsku 320
Mycie katalizatora Łada w Pieńsku 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Pieńsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Pieńsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Pieńsku 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Pieńsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Pieńsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Pieńsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pieńsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Pieńsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pieńsk Henryka Dąbrowskiego PES01A 51.246960/15.041440 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer