Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Pionki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Pionkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Katalizator SCR staje się standardem w samochodach osobowych Łada z silnikiem samozapłonowym, ale urządzenie to zużywa się, z czym pomóc może płukanie filtrów FAP w warsztacie pod Pionkami. Słynnej firmie Łada nie byłoby możliwe zdobycie oczekiwanych górnych pułapów emisji cząstek stałych, bez montowania filtrów cząstek stałych. DPF-y operują w nieprzeciętnie skomplikowanym środowisku pracy, to jest w wydechu, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty parametrów podzespołu. By uchronić się od przykrości z użytkowaniem pojazdu Łada, należy okresami czyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to możliwe w laboratorium pod Pionków. FAP-y zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory samochodowe zaczopowują się sadzą i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy współpracę z Pionkami. Pionki należy do ośrodków, które mają problem mający związek, z dużą zawartością procentową emitowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Pionków, czemu znana firma Łada dąży aby, zapobiegać, za pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Dobranie profesjonalnego zakładu mechaniki w Pionkach celującego w autach osobowych Łada może być nieproste, oraz jest czasochłonne. Niemało pojazdów w Pionkach to pojazdy z turbosprężarką mające wbudowany katalizator SCR, który nie może obejść się bez oczyszczania. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR czy regeneracja FAP dla samochodów marki Łada, znaleźć można po prawej stronie, czy u mechanika w Pionkach. Cennik usług oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP marki Łada dla Pionków można znaleźć w części strony poniżej, można znaleźć w tamtej tabeli, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi regeneracji katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Pionkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Pionkach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Pionkach 320
Mycie katalizatora Łada w Pionkach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Pionkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Pionkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Pionkach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Pionkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Pionkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Pionkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pionkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Pionkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pionki Chemiczna Zwoleńska PIO01G 51.478291/21.462669 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer