Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Piotrków Kujawski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Piotrkowie Kujawskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardem w autach Łada z silnikiem napędzanym dieslem, choć moduł ten zużywa się, ale może w tym pomóc płukanie filtrów FAP w warsztacie pod Piotrkowem Kujawskim. Odzyskanie wartości poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga działającego filtra FAP. Filtry cząstek stałych pracują w nadzwyczaj ciężkich warunkach, to jest w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że dochodzi do spadku parametrów części. Nierzadko usterką, z którą biedzą się pojazdy z logo Łada, przede wszystkim, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zaczopowany filtr cząstek stałych DPF FAP. Prócz atrakcji dla turystów pod Piotrkowem Kujawskim znaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się regeneracją katalizatorów SCR do pojazdów Łada. Najczęściej w przypadku przyczyną zapchanego katalizatora SCR, z logo Łada, bywa inne wybrakowanie, jedną z możliwości jest: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Wyszukanie adekwatnego zakładu mechaniki samochodowej w Piotrkowie Kujawskim specjalizującego się w autach Łada może być niełatwe, oraz jest żmudne. Piotrków Kujawski należy do centrów, jakie dotyka problem powiązany, z dużym procentem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu znana firma Łada usiłuje, przeciwstawiać się, dzięki obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Zlokalizuj swój warsztat samochodowy, który naprawia samochody marki Łada w Piotrkowie Kujawskim, przy użyciu wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Tabela cennika płukania filtrów cząstek stałych marki Łada dla Piotrkowa Kujawskiego wstawiono poniżej tego tekstu, nie ma przeszkód, by odszukać w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi regeneracji katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Piotrkowie Kujawskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Piotrkowie Kujawskim 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Piotrkowie Kujawskim 320
Mycie katalizatora Łada w Piotrkowie Kujawskim 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Piotrkowie Kujawskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Piotrkowie Kujawskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Piotrkowie Kujawskim 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Piotrkowie Kujawskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Piotrkowie Kujawskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Piotrkowie Kujawskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Piotrkowie Kujawskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Piotrkowie Kujawskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Piotrków Kujawski Piotrków Poduchowny Plac Henryka Sienkiewicza PTK01N 52.548019/18.496050 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer