Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Poddębice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Poddębicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Poddębice odznacza się obecnością warsztatowego laboratorium zajmującego się oczyszczaniem filtrów i katalizatorów do aut korporacji Łada. Nagminnie podłożem zaczopowania DPF-a, korporacji Łada, zdarza się inne niedociągnięcie, jeden z nich to: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Osobówki znanego koncernu Łada mogą się pochwalić pierwszorzędnymi sposobami w temacie zmniejszania emisji spalin. Korporacji Łada nie udało się utrzymanie wymaganych pułapów poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez montowania katalizatorów samochodowych. Dobór fachowego mechanika samochodowego w Poddębicach przodującego w autach osobowych Łada może przysporzyć trudności, a także jest żmudne. Często wadą, na jaką narażone są diesle znanej marki Łada, zwykle, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zabrudzony filtr i katalizator. Poddębice jest jednym z ośrodków, które mają kłopot powiązany, z dużą ilością zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny producent Łada stara się, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF/FAP. Wiele samochodów w Poddębicach to pojazdy z turbosprężarką wyposażone w filtr DPF FAP, który wymaga mycia. Ponieważ Łada, niczym inne pojazdy koniecznie potrzebuje do sprawnej pracy nieuszkodzonych filtrów DPF dlatego też zalecamy w Poddębicach zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr i katalizator. Lista cennika mycia katalizatorów samochodowych od Łada dla Poddębic umieszczono na dole, nie ma przeszkód, by porównać w tym cenniku, ceny za przeprowadzenie regeneracji DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Poddębicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Poddębicach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Poddębicach 320
Mycie katalizatora Łada w Poddębicach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Poddębicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Poddębicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Poddębicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Poddębicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Poddębicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Poddębicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Poddębicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Poddębicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Poddębice Osiedle 500-lecia Przejazd POD01ML 51.891418/18.955709 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer