Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Pogwizdów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Pogwizdowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Pogwizdowie pojawiła się sposobność naprawy filtrów FAP do pojazdów osobowych Łada z racji działalności warsztatu mechaniki samochodowej z Pogwizdowa. Osiągnięcie wartości ilości emitowanych gazów wydechowych, dozwolonych przez EURO 6, koniecznie wymaga funkcjonującego filtra DPF. Auta osobowe i ciężarowe z symbolem Łada mogą się poszczycić bardzo dobrymi mechanizmami pracy w kwestii zmniejszenia emisji gazów spalinowych. Odnalezienie fachowego warsztatu mechaniki w Pogwizdowie celującego w pojazdach osobowych Łada może przysporzyć problemów, i jest pracochłonne. Prócz atrakcji dla podróżnych w Pogwizdowie znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się płukaniem filtrów cząstek stałych do samochodów Łada. By unikać komplikacji z eksploatacją diesla Łada, wypada niekiedy przeczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to dostępne w pracowni pod Pogwizdowa. Pogwizdów jest jednym z miast, jakie napotykają problem mający związek, z dużą zawartością emitowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynny koncern Łada usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem katalizatorów. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się ze skomplikowanej ceramiki, jak również osłony z metalu, przez co filtry cząstek stałych wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, polecamy współpracę z Pogwizdowem. Odnowienie sprawności składowych filtrów cząstek stałych DPF w Pogwizdowie dla marki Łada jest łatwe, ponieważ regeneracja hydrochemiczna zdołała dotrzeć do Pogwizdowa. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów i regeneracja katalizatorów SCR dla marki Łada, odnaleźć można w panelu bocznym, i w pracowni w Pogwizdowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Pogwizdowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Pogwizdowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Pogwizdowie 320
Mycie katalizatora Łada w Pogwizdowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Pogwizdowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Pogwizdowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Pogwizdowie 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Pogwizdowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Pogwizdowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Pogwizdowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pogwizdowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Pogwizdowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pogwizdów Katowicka PGZ01G 49.803699/18.600330 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer