Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Popielów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Popielowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Popielowie znajduje się możliwość mycia filtrów cząstek stałych FAP/DPF do samochodów osobowych Łada z powodu funkcjonowania warsztatu mechaniki samochodowej z Popielowa. Wiele samochodów w Popielowie to pojazdy z silnikiem Di-D wyposażone w filtr FAP, który nie może obejść się bez regenerowania. Żeby ustrzec się od utrudnień z użytkowaniem diesla Łada, należy okresowo przedmuchać filtr cząstek stałych, jest to dostępne w laboratorium pod Popielowa. Standardowo sprawcą uszkodzenia filtra cząstek stałych, korporacji Łada, trafia się inny mankament, za przykład może posłużyć: niewłaściwy stan turbosprężarki. Odzyskanie limitów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych dla emisji spalin, potrzebuje pracującego poprawnie FAP-a. Filtry cząstek stałych DPF FAP stworzone są z ceramicznego wkładu, a także korpusu z metalu, co wywołuje, że DPF-y zapychają się i wymagają czyszczenia, zalecamy współpracę z Popielowem. Popielów jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem związany, z dużą ilością tlenków azotu NOx nad głowami mieszkańców Popielowa, czemu znana marka Łada stara się, przeciwdziałać, ze wsparciem katalizatorów. Słynnej firmie Łada niemożliwe byłoby utrzymanie koniecznych wyników zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych. Tabela z cennikiem czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP/DPF pochodzących z Łada dla Popielowa umieściliśmy w poniższej sekcji, powinno być można odszukać w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za wykonanie płukania katalizatorów. Znajdź swój zakład, który specjalizuje się w Łada w Popielowie, dzięki naszej wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Popielowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Popielowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Popielowie 320
Mycie katalizatora Łada w Popielowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Popielowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Popielowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Popielowie 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Popielowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Popielowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Popielowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Popielowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Popielowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Popielów Wolności PPL01N 50.824909/17.743589 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer