Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Pruszcz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Pruszczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR staje się standardem w pojazdach Łada z silnikiem na olej napędowy, jednak element ten zużywa się, ale może w tym pomóc czyszczenie filtrów FAP w pracowni pod Pruszczem. Nierzadko niedoskonałością, dotykającą samochody spod skrzydeł Łada, głównie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy filtr DPF FAP. DPF-y pracują w nadzwyczaj ciężkich warunkach, a dokładnie za kolektorem spalin, co sprawia, że następuje utrata możliwości urządzenia. Ażeby uniknąć komplikacji z użytkowaniem pojazdu Łada, wypada czasami wyczyścić filtr i katalizator, udostępniono taką usługę w warsztacie samochodowym pod Pruszcza. Uzyskanie wartości zawartości produkowanych spalin, poprawnych według normy emisji spalin EURO 4, domaga się funkcjonującego katalizatora SCR. Pruszcz jest jednym z miast, które mają problem bezpośrednio związany, z dużą ilością smogu w atmosferze, czemu producent Łada dąży aby, przeciwdziałać, za pomocą obecności filtrów DPF. Znanej marce Łada nie byłoby możliwe uzyskanie żądanych przez normy maksymalnych limitów emisji zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów samochodowych. Z reguły powodem usterki filtra cząstek stałych, wytwórcy Łada, zdarza się inne niedociągnięcie, czego przykładem może być: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Gdyż Łada, równorzędnie jak inne pojazdy koniecznie potrzebuje do nienagannego funkcjonowania kompletnych filtrów FAP warto nadmienić, by w Pruszczu przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator samochodowy. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF czy płukanie DPF dla aut Łada, można odszukać po prawej stronie, czy w warsztatowym laboratorium w Pruszczu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Pruszczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Pruszczu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Pruszczu 320
Mycie katalizatora Łada w Pruszczu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Pruszczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Pruszczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Pruszczu 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Pruszczu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Pruszczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Pruszczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pruszczu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Pruszczu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pruszcz Łowińska PRC01N 54.245029/18.622740 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer