Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Przecław

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Przecławiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Przecławiu znajduje się opcja regeneracji filtrów cząstek stałych DPF do samochodów Łada z powodu działalności warsztatu mechaniki samochodowej z Przecławia. Przecław należy do ośrodków, które dotyka problem związany, z dużą zawartością wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu słynna marka Łada dąży aby, zapobiegać, dzięki obecności katalizatorów samochodowych. Łada to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są znane na terenie całego świata, jednak biedzą się z problemami z filtrami FAP. Klasyczną bolączką, z którą zmagają się samochody osobowe i ciężarowe znanego koncernu Łada, przede wszystkim, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest zabrudzony katalizator samochodowy. Zdobycie górnych limitów poziomu emisji cząstek stałych, dopuszczalnych dla EURO, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Duża część aut w Przecławiu to pojazdy z silnikiem wysokoprężnym wyposażone w katalizator, który wymaga naprawy. Auta osobowe i ciężarowe ze stajni Łada odznaczają się nadzwyczajnymi rozwiązaniami w zakresie obniżania emisji gazów spalinowych. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem w Przecławiu odnaleźć można pracownie, parające się regeneracją filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Łada. Znajdź swój zakład, który jest specjalistą od Łada w Przecławiu, dzięki wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie. Wykonywanie usług takich jak naprawa FAP oraz płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów marki Łada, odnaleźć można po prawej stronie, oraz w pracowni w Przecławiu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Przecławiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Przecławiu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Przecławiu 320
Mycie katalizatora Łada w Przecławiu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Przecławiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Przecławiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Przecławiu 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Przecławiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Przecławiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Przecławiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer