Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Przemków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Przemkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Filtr i katalizator staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Łada z silnikiem na ropę, ale część ta psuje się, czemu podołać może naprawa katalizatorów u mechanika pod Przemkowem. Nagminnie podłożem zdławionego katalizatora SCR, znanego koncernu Łada, bywa inny mankament, doskonałym przykładem jest: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Przemków należy do ośrodków, które dotyka kłopot w związku, z dużą ilością produkowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Przemkowa, czemu znany producent Łada próbuje, przeciwdziałać, za pomocą filtrów DPF. Znanej korporacji Łada nie udałoby się wytworzenie żądanych przez normy maksymalnych pułapów poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez skorzystania z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Katalizatory samochodowe wykonują pracę w niezwykle brudnym środowisku, a mianowicie za kolektorem spalin, co jest powodem, że następuje utrata wyników urządzenia. By uchronić się przed dużą ilością problemów w eksploatacji auta Łada, należy co pewien czas wyczyścić filtr DPF FAP, usługa jest dostępna u mechanika pod Przemkowa. Prócz atrakcji dla przyjezdnych pod Przemkowem odszukać można zakłady, parające się regeneracją filtrów cząstek stałych do pojazdów Łada. Łada to samochody, które cieszą się sławą na terenie całej Polski, niemniej jednak walczą z problemami z filtrami cząstek stałych. Taryfikator usług odnawiania filtrów DPF od Łada dla Przemkowa zamieszczono w dolnej części strony, trzeba porównać na tej liście, ceny za wykonanie usługi płukania katalizatorów SCR. Usługi, między innymi naprawa DPF albo płukanie FAP dla aut marki Łada, zlokalizować można na naszej stronie internetowej, albo w pracowni warsztatu w Przemkowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Przemkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Przemkowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Przemkowie 320
Mycie katalizatora Łada w Przemkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Przemkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Przemkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Przemkowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Przemkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Przemkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Przemkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Przemkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Przemkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przemków Górczyn Rybna PMK02N 51.542091/15.756610 Wyszukaj
Przemków Młynów Szprotawska PMK01N 51.526230/15.784170 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer