Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Przeźmierowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Przeźmierowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Przeźmierowo wyróżnia się z powodu warsztatowego laboratorium trudniącego się oczyszczaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych korporacji Łada. Przeźmierowo należy do centrów, jakie biją na alarm mający związek, z dużym odsetkiem wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu, czemu znana marka Łada próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą obecności filtrów DPF. Filtry cząstek stałych DPF FAP operują w wyjątkowo ciężkich warunkach pracy, to jest w rurze wydechowej, przez co dochodzi do utraty wyników części. Najczęściej w przypadku źródłem zaczopowania reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, marki Łada, staje się inna wada, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwy stan turbosprężarki. Słynnej marce Łada nie byłoby możliwe osiągnięcie niezbędnych do zrealizowania limitów poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez instalacji katalizatorów samochodowych. Nierzadko usterką, z którą zmagają się pojazdy korporacji Łada, w większości wypadków, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest brudny filtr DPF. Łada to pojazdy, jakie są znane na terenie całego świata, mimo to walczą z problemami z filtrami DPF. Aby ustrzec się od przykrości w eksploatacji pojazdu Łada, potrzeba okresami przepalać DPF, usługa jest świadczona w warsztacie pod Przeźmierowa. Z racji tego, że Łada, podobnie jak inni producenci potrzebuje do sprawnej pracy nienaruszonych filtrów cząstek stałych dlatego też warto wspomnieć, by w Przeźmierowie zwrócić uwagę na katalizator samochodowy. Tabela cennika regenerowania filtrów DPF/FAP z Łada dla Przeźmierowa można znaleźć poniżej, powinno być można sprawdzić w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie naprawy FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Przeźmierowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Przeźmierowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Przeźmierowie 320
Mycie katalizatora Łada w Przeźmierowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Przeźmierowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Przeźmierowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Przeźmierowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Przeźmierowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Przeźmierowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Przeźmierowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Przeźmierowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Przeźmierowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przeźmierowo Rynkowa PRM01A 52.426140/16.786221 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer