Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Pszów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Pszowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

DPF zmienia się w standard w pojazdach Łada z silnikiem napędzanym ropą, lecz część ta psuje się, w czym może pomóc naprawa filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod Pszowem. Zachowanie wartości produkcji gazów spalinowych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga przygotowanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Znanej firmie Łada nie udało się generowanie wymaganych osiągów ilości emitowanych spalin, bez montowania katalizatorów. Znalezienie adekwatnego warsztatu samochodowego w Pszowie wyprofilowanego w pojazdach Łada może być nieproste, oraz jest długotrwałe. Zazwyczaj sprawcą uszkodzenia filtra FAP, korporacji Łada, zdarza się inne niedociągnięcie, czego przykładem może być: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Katalizatory SCR utworzone są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowej osłony, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy firmę pod Pszowem. Pszów należy do ośrodków, które dotyka kłopot związany, z dużą zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Pszowa, czemu znany koncern Łada dąży aby, przeciwdziałać, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Filtry FAP funkcjonują w niezwykle obciążonych warunkach , a mianowicie w samochodowym wydechu, co wywołuje, że następuje spadek osiągów części. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów samochodowych lub płukanie katalizatorów SCR dla pojazdów Łada, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, lub u mechanika w Pszowie. Dlatego że Łada, zupełnie jak inne pojazdy potrzebuje do nienagannej pracy działających reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też polecamy, żeby w Pszowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Pszowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Pszowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Pszowie 320
Mycie katalizatora Łada w Pszowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Pszowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Pszowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Pszowie 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Pszowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Pszowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Pszowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pszowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Pszowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pszów osiedle Grunwaldzkie Romualda Traugutta PZS01ML 50.040138/18.396320 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer