Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Pustków-Osiedle

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Pustkowie-Osiedlu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator robi się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Łada z silnikiem napędzanym ropą, pomimo że element ten zużywa się, czemu podołać może naprawa filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Pustkowem-Osiedlem. Pustków-Osiedle jest jednym z centrów, które dotyka problem mający związek, z dużym procentem emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynna firma Łada dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych DPF. Aby uchronić się od przykrości z pracą pojazdu Łada, należy od czasu do czasu przeczyścić katalizator, usługa jest dostępna u mechanika pod Pustkowa-Osiedla. Uzyskanie limitów zawartości emitowanych gazów wydechowych, dozwolonych przez emisji spalin EURO, wymaga działającego sprawnie FAP-a. Diesle spod znaku Łada znamionują się nieprzeciętnymi aparaturami w zakresie redukowania ilości produkowanych zanieczyszczeń. Często powodem usterki filtra cząstek stałych FAP/DPF, korporacji Łada, staje się inna wada, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Słynnemu producentowi Łada niemożliwe byłoby wytworzenie wymaganych do zrealizowania maksymalnych wartości zawartości emitowanych gazów wydechowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych DPF. Dobór profesjonalnego warsztatu samochodowego w Pustkowie-Osiedlu celującego w samochodach osobowych Łada może być trudne, i jest mozolne. Usługi takie jak czyszczenie DPF czy płukanie DPF dla aut marki Łada, można znaleźć po prawej stronie, czy u mechanika w Pustkowie-Osiedlu. Dlatego że Łada, tak jak inni producenci koniecznie wymaga do poprawnej pracy działających reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też zalecamy, żeby w Pustkowie-Osiedlu zwrócić uwagę na katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Pustkowie-Osiedlu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Pustkowie-Osiedlu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Pustkowie-Osiedlu 320
Mycie katalizatora Łada w Pustkowie-Osiedlu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Pustkowie-Osiedlu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Pustkowie-Osiedlu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Pustkowie-Osiedlu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Pustkowie-Osiedlu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Pustkowie-Osiedlu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Pustkowie-Osiedlu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pustkowie-Osiedlu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Pustkowie-Osiedlu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pustków-Osiedle Pustków - Osiedle PSW292 50.115330/21.509109 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer