Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Raba Wyżna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Rabie Wyżnej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Raba Wyżna znane jest z laboratorium zajmującego się oczyszczaniem katalizatorów SCR do aut osobowych i ciężarowych z logo Łada. Raba Wyżna należy do ośrodków, które spotyka problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową tlenków azotu NOx w miejskim powietrzu Raby Wyżnej, czemu słynna marka Łada próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności katalizatorów. Na ogół powodem zdławionego filtra DPF, znanej firmy Łada, zdarza się inna wada, za przykład może posłużyć: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Zdobycie górnych osiągów ilości emitowanych cząstek stałych, dozwolonych przez EURO 4, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF/FAP. Filtry FAP zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, i osłony z metalu, co wywołuje, że filtry FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy zatem firmę pod Rabą Wyżną. Auta osobowe i ciężarowe spod znaku Łada charakteryzują się pierwszorzędnymi mechanizmami pracy w zagadnieniu ograniczania ilości emitowanych gazów spalinowych. Sporo samochodów w Rabie Wyżnej to auta użytkowe mające zainstalowany filtr DPF FAP, który wymaga naprawy. Producentowi Łada nie udałoby się zdobycie niezbędnych do zrealizowania górnych osiągów zawartości produkowanych gazów wydechowych, bez instalacji filtrów FAP. Ze względu fakt, że Łada, równorzędnie jak inne samochody koniecznie wymaga do właściwego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów DPF warto nadmienić, by w Rabie Wyżnej zwrócić uwagę na katalizator. Namierz swój zakład mechaniki, który pomoże z Łada w Rabie Wyżnej, za pomocą wyszukiwarki na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Rabie Wyżnej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Rabie Wyżnej 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Rabie Wyżnej 320
Mycie katalizatora Łada w Rabie Wyżnej 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Rabie Wyżnej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Rabie Wyżnej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Rabie Wyżnej 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Rabie Wyżnej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Rabie Wyżnej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Rabie Wyżnej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rabie Wyżnej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Rabie Wyżnej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Raba Wyżna Raba Wyżna 43 RWZ01A 49.564991/19.879629 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer