Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Radzyń Chełmiński

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Radzyniu Chełmińskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Łada z silnikiem napędzanym dieslem, jednakże moduł ten zużywa się, z czym poradzić może sobie naprawa katalizatorów w warsztacie pod Radzyniem Chełmińskim. Uzyskanie osiągów produkcji zanieczyszczeń, zgodnych z normą emisji spalin EURO 6, domaga się sprawnego filtra cząstek stałych DPF. Łada to osobówki, które są znane na terenie całego świata, jednak biedzą się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Odszukanie adekwatnego zakładu mechaniki samochodowej w Radzyniu Chełmińskim przodującego w samochodach Łada może być skomplikowane, i jest długotrwałe. Diesle znanej marki Łada odznaczają się dobrymi możliwościami w zakresie zredukowania zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Filtry cząstek stałych złożone są z ceramiki, jak również korpusu z metalu, co sprawia, że FAP-y zaczopowują się i konieczne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem warsztat w Radzyniu Chełmińskim. Słynnej marce Łada nie powiodło się wytworzenie wymaganych do spełnienia górnych osiągów poziomu produkcji cząstek stałych, bez instalacji filtrów cząstek stałych. Sporo samochodów w Radzyniu Chełmińskim to auta z silnikiem i-CTDi mające wbudowany filtr i katalizator, który musi się oddawać do mycia. Zlokalizuj swój warsztat, który naprawia samochody marki Łada w Radzyniu Chełmińskim, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej stronie. Odzyskanie efektywności części reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Radzyniu Chełmińskim dla aut marki Łada jest ogólnodostępne, gdyż technologia regeneracji wodnej przybyła do Radzynia Chełmińskiego.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Radzyniu Chełmińskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Radzyniu Chełmińskim 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Radzyniu Chełmińskim 320
Mycie katalizatora Łada w Radzyniu Chełmińskim 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Radzyniu Chełmińskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Radzyniu Chełmińskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Radzyniu Chełmińskim 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Radzyniu Chełmińskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Radzyniu Chełmińskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Radzyniu Chełmińskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer