Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Rajgród

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Rajgrodzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Rajgród chlubi się obecnością pracowni warsztatu zajmującego się naprawianiem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych wytwórcy Łada. Katalizatory SCR funkcjonują w wyjątkowo brudnym środowisku, czyli w samochodowym wydechu, co wywołuje, że dochodzi do utraty wyników części. Katalizatory SCR stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowej osłony, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy firmę pod Rajgrodem. Aby uchronić się od kłopotów przy prowadzeniu samochodu Łada, przydaje się co jakiś czas przepalać katalizator SCR, udostępniono taką usługę w warsztacie samochodowym pod Rajgrodu. Standardowo sprawcą przytkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, z symbolem Łada, jest inna usterka, na przykład: uszkodzenie sterownika silnika. Łada to samochody, które są popularne na terenie całego kraju, jednak biedzą się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Odszukanie odpowiedniego warsztatu mechaniki w Rajgrodzie wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Łada może przysporzyć problemów, i jest długotrwałe. Odzyskanie górnych pułapów ilości emitowanych gazów spalinowych, poprawnych dla normy EURO 4, potrzebuje sprawnie pracującego filtra cząstek stałych FAP. Odzyskanie efektywności części wchodzących w skład filtrów DPF w Rajgrodzie dla marki Łada jest możliwe do osiągnięcia, ponieważ regeneracja hydrochemiczna zdołała przybyć do Rajgrodu. Świadczone usługi takie jak naprawa DPF FAP i regeneracja FAP dla aut producenta Łada, zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, i w laboratorium warsztatu w Rajgrodzie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Rajgrodzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Rajgrodzie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Rajgrodzie 320
Mycie katalizatora Łada w Rajgrodzie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Rajgrodzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Rajgrodzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Rajgrodzie 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Rajgrodzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Rajgrodzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Rajgrodzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer