Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Raszków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Raszkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF zmienia się w standard w pojazdach Łada z silnikiem samozapłonowym, jednak element ten psuje się, w czym poradzić może czyszczenie filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Raszkowem. Filtry FAP pracują w niewiarygodnie ciężkich warunkach, a więc w wydechu, przez co następuje spadek wyników urządzenia. Katalizatory SCR stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również osłony z metalu, przez co filtry DPF FAP zaczopowują się i potrzebują regeneracji, zalecamy zatem usługi z Raszkowa. Standardową słabością, która dotyka samochody znanego koncernu Łada, głównie, wyposażone w silnik wysokoprężny, jest brudny filtr DPF. Raszków jest jednym z centrów, jakie napotykają problem związany, z dużym odsetkiem wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna marka Łada dąży aby, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów DPF/FAP. By uniknąć utrudnień w użytkowaniu auta Łada, potrzeba czasami czyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, możliwość taka istnieje w warsztacie mechaniki samochodowej pod Raszkowa. Łada to osobówki, które są popularne w całym kraju, niemniej jednak biedzą się z trudnościami z filtrami DPF. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Raszkowem odnaleźć można warsztaty samochodowe, parające się czyszczeniem DPF do pojazdów Łada. Zlokalizuj swój warsztat samochodowy, który naprawi Twój samochód marki Łada w Raszkowie, dzięki wyszukiwarce na naszym panelu. Ponieważ Łada, zupełnie jak inne auta koniecznie wymaga do nienagannego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Raszkowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Raszkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Raszkowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Raszkowie 320
Mycie katalizatora Łada w Raszkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Raszkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Raszkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Raszkowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Raszkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Raszkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Raszkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer