Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Rembelszczyzna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Rembelszczyznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Łada z silnikiem napędzanym dieslem, jednak część ta psuje się, w czym może pomóc naprawa filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Rembelszczyzną. Łada to auta osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się renomą na całym świecie, niemniej jednak walczą z trudnościami z katalizatorami. Prócz niespodzianek dla turystów pod Rembelszczyzną znaleźć można pracownie, trudniące się płukaniem DPF FAP do samochodów osobowych Łada. Rembelszczyzna jest jednym z centrów, jakie mają problem związany, z dużą zawartością procentową smogu w powietrzu, czemu słynny producent Łada stara się, zapobiegać, z wykorzystaniem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Żeby uniknąć przykrości z użytkowaniem auta Łada, przydaje się okresowo czyścić filtr DPF, możliwość taka istnieje w warsztatowym laboratorium pod Rembelszczyzny. Słynnej korporacji Łada mogłoby nie powieść się wyprodukowanie niezbędnych do zrealizowania górnych limitów ilości emitowanych cząstek stałych, bez montażu filtrów cząstek stałych. Osiągnięcie osiągów poziomu produkcji spalin, dozwolonych przez normę EURO 6, potrzebuje pracującego poprawnie DPF-a. Z reguły powodem zapchanego filtra DPF/FAP, znanej firmy Łada, staje się inne wybrakowanie, jeden z nich to: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych i płukanie katalizatorów dla pojazdów Łada, zlokalizować można w panelu bocznym, i w laboratorium warsztatu w Rembelszczyznie. Z racji tego, że Łada, zupełnie jak każda inna marka koniecznie potrzebuje do nienagannej pracy działających filtrów cząstek stałych DPF polecamy w Rembelszczyznie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Rembelszczyznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Rembelszczyznie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Rembelszczyznie 320
Mycie katalizatora Łada w Rembelszczyznie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Rembelszczyznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Rembelszczyznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Rembelszczyznie 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Rembelszczyznie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Rembelszczyznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Rembelszczyznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rembelszczyznie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Rembelszczyznie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rembelszczyzna Jana Kazimierza POP-WAW58 52.377831/21.029430 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer