Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Rokietnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w mieście Rokietnica

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Rokietnica cieszy się sławą z powodu pracowni warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z odnawianiem elementów filtrów DPF do aut firmy Łada. Prócz atrakcji dla wizytujących pod znaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się płukaniem katalizatorów do pojazdów osobowych Łada. Żeby zabezpieczyć się od trudności w użytkowaniu diesla Łada, należy niekiedy wyczyścić filtr DPF FAP, jest to możliwe w warsztacie mechaniki samochodowej pod . Osiągnięcie maksymalnych wartości ilości produkowanych gazów spalinowych, dopuszczalnych dla EURO 5, koniecznie potrzebuje funkcjonującego filtra DPF. Łada to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą w całej Europie i nie tylko, mimo to biedzą się z problemami z filtrami FAP. Dobór profesjonalnego mechanika samochodowego w specjalizującego się w samochodach osobowych Łada może być trudne, i jest żmudne. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się z aktywnego chemicznie wkładu, i osłony z metalu, przez co filtry FAP zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym współpracę z . Nierzadko sprawcą zapchanego filtra FAP, znanego koncernu Łada, zdarza się inne niedociągnięcie, np. Uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Znajdź swój zakład mechaniki, który poradzi sobie z Twoim Łada w , za pomocą wyszukiwarki na panelu po prawej stronie. Świadczone usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR i regeneracja katalizatorów SCR dla samochodów producenta Łada, wyszukać można po prawej stronie, i w pracowni w .

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w 320
Regeneracja filtra FAP Łada w 320
Mycie katalizatora Łada w 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rokietnica Trakt Napoleoński ROK01N 52.512852/16.731541 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer