Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Rudna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Rudnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP robi się standardowym rozwiązaniem w autach Łada z silnikiem na olej napędowy, jednakże urządzenie to zużywa się, z czym poradzić może sobie płukanie filtrów FAP w pracowni pod Rudną. Filtry FAP składają się z ceramicznego wkładu, jak również osłony z metalu, z tego też powodu filtry DPF FAP zaczopowują się sadzą i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy współpracę z Rudną. Z reguły źródłem przytkanego filtra DPF, spod znaku Łada, bywa inny problem, doskonałym przykładem jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Znalezienie adekwatnego zakładu w Rudnie wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Łada może być niełatwe, jak również jest żmudne. Łada to auta osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się sławą w całej Europie i nie tylko, mimo to stykają się z utrudnieniami z filtrami FAP. Aby zabezpieczyć się od komplikacji w pracy auta Łada, trzeba od czasu do czasu przedmuchać filtr DPF FAP, udostępniono taką usługę w laboratorium warsztatu pod Rudny. Generowanie górnych limitów ilości produkowanych spalin, dozwolonych przez emisji spalin, potrzebuje funkcjonującego filtra FAP. Osobówki znanego koncernu Łada szczycą się bezkonkurencyjnymi patentami w zagadnieniu redukowania zawartości emitowanych spalin. Lista cen oczyszczania katalizatorów z samochodów Łada dla Rudny widnieje na dole, istnieje możliwość by znaleźć na tej liście, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi naprawy FAP. Z racji tego, że Łada, tak jak inne pojazdy koniecznie potrzebuje do nienagannego funkcjonowania działających filtrów cząstek stałych DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Rudnie przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Rudnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Rudnie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Rudnie 320
Mycie katalizatora Łada w Rudnie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Rudnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Rudnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Rudnie 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Rudnie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Rudnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Rudnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rudnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Rudnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rudna Polna RDN01N 51.510700/16.259411 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer