Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Rudna Mała

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Rudnej Małej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Rudna Mała słynie z warsztatu mechaniki samochodowej posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z odnawianiem elementów katalizatorów SCR do aut osobowych i ciężarowych z symbolem Łada. Prócz atrakcji dla będących przejazdem w Rudnej Małej znaleźć można warsztaty, trudniące się naprawą FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Łada. Cały szereg aut w Rudnej Małej to samochody z silnikiem HDI posiadające katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez odnawiania. Standardowo przyczyną przytkanego filtra cząstek stałych DPF, korporacji Łada, bywa inna wada, np. Uszkodzony układ zasilania silnika. Dobranie właściwego mechanika w Rudnej Małej celującego w samochodach osobowych Łada może dostarczyć kłopotów, oraz jest żmudne. Filtry DPF działają w wyjątkowo brudnym środowisku pracy, a konkretnie w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że dochodzi do spadku osiągów urządzenia. Filtry DPF utworzone są z ceramicznego wnętrza, jak również korpusu z metalu, co wywołuje, że katalizatory wypełniają się i potrzebna jest regeneracja, zachwalamy tym samym usługi z Rudnej Małej. Stajni Łada mogłoby nie powieść się zachowanie niezbędnych maksymalnych wyników zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów DPF/FAP. Świadczone usługi takie jak naprawa DPF albo regeneracja FAP dla samochodów Łada, odszukać można w panelu po prawej, albo w laboratorium warsztatu w Rudnej Małej. Ulepszenie wydolności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP w Rudnej Małej dla pojazdów Łada jest osiągalne, bowiem regeneracja wodno-chemiczna zdołała trafić do Rudnej Małej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Rudnej Małej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Rudnej Małej 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Rudnej Małej 320
Mycie katalizatora Łada w Rudnej Małej 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Rudnej Małej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Rudnej Małej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Rudnej Małej 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Rudnej Małej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Rudnej Małej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Rudnej Małej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rudnej Małej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Rudnej Małej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rudna Mała Rudna Mała 42B V-GLMP1 51.648540/16.061689 Wyszukaj
Rudna Mała Joselewicza GMP01N 50.121281/21.985050 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer