Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Ruszowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Ruszowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Ruszowicach jest sposobność oczyszczania filtrów cząstek stałych DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Łada dzięki działalności warsztatu samochodowego z Ruszowic. Niemało pojazdów w Ruszowicach to pojazdy użytkowe mające zamontowany filtr DPF FAP, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Aby zabezpieczyć się od trudności w pracy pojazdu Łada, przydaje się okresowo przepalać filtr cząstek stałych, jest to udostępnione w warsztacie mechaniki samochodowej pod Ruszowic. Wyszukanie właściwego warsztatu samochodowego w Ruszowicach wyspecjalizowanego w autach osobowych Łada może być niełatwe, i jest długotrwałe. Prócz niespodzianek dla wizytujących pod Ruszowicami odszukać można pracownie, trudniące się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych Łada. Znanej marce Łada nie powiodłoby się uzyskanie żądanych przez normy osiągów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Ruszowice należy do centrów, które mają problem mający związek, z dużą zawartością procentową smogu w powietrzu, czemu słynny koncern Łada stara się, przeciwstawiać się, korzystając z katalizatorów samochodowych. Łada to osobówki, które są uznane w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak stykają się z trudnościami z katalizatorami SCR. Usługi, między innymi naprawa FAP oraz regeneracja FAP dla aut producenta Łada, można odszukać w panelu bocznym, oraz w laboratorium warsztatu w Ruszowicach. Z racji tego, że Łada, tak jak każda inna marka potrzebuje do poprawnego działania niezepsutych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami polecamy, żeby w Ruszowicach przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Ruszowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Ruszowicach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Ruszowicach 320
Mycie katalizatora Łada w Ruszowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Ruszowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Ruszowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Ruszowicach 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Ruszowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Ruszowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Ruszowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ruszowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Ruszowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ruszowice Spadzista GLO02N 51.651989/16.091990 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer