Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Ścinawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Ścinawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Ścinawie wystąpiła sposobność regeneracji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do pojazdów osobowych Łada z powodu funkcjonowania warsztatu samochodowego z Ścinawy. Ścinawa jest jednym z miast, które dotyka problem w związku, z dużą zawartością procentową emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Ścinawy, czemu producent Łada stara się, przeciwstawiać się, za sprawą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Niemało samochodów osobowych w Ścinawie to auta z silnikiem i-CTDi posiadające zamontowany katalizator samochodowy, który musi się oddawać do regeneracji. Samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Łada znamionują się wybitnymi mechanizmami w sferze zmniejszenia produkcji spalin. Żeby unikać problemów podczas prowadzenia pojazdu Łada, należy okazjonalnie przedmuchać katalizator samochodowy, usługa jest dostępna w pracowni warsztatu pod Ścinawy. Łada to samochody, które są słynne na terenie całego kraju, niemniej jednak borykają się ze strapieniem z filtrami FAP. Nagminnie przyczyną usterki filtra DPF/FAP, spod skrzydeł Łada, trafia się inne niedociągnięcie, czego przykładem może być: niesprawna pompa Common Rail. Częstą usterką, z jaką biedzą się samochody spod skrzydeł Łada, w większości wypadków, kiedy w aucie pracuje silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator samochodowy. Odzyskiwanie wydajności części reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Ścinawie dla pojazdów producenta Łada jest osiągalne, bowiem regeneracja wodna zdołała trafić do Ścinawy. Lista cennika regeneracji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z samochodów Łada dla Ścinawy ulokowano niżej, można znaleźć w tej tabeli, koszt za przeprowadzenie płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Ścinawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Ścinawie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Ścinawie 320
Mycie katalizatora Łada w Ścinawie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Ścinawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Ścinawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Ścinawie 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Ścinawie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Ścinawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Ścinawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer